Превъртане на филм

Предишната тема Следващата тема Go down

Превъртане на филм

Писане by Mozachko on Чет Апр 10, 2008 10:05 pm

Привет!
Въпроса ми както се вижда от заглавието е разбираем: Не как! А може ли да се превъртат Arrow видеофайловете на този сайт, ..... защото съм пробвал на няколко места (PC-та) и не става!

П.С. Обърне те внимание на регистрирването..... за да напиша тази тема трябваше за се регистрирам, при което си сложих 4 буквен код, а ми изписа "..... паролата е по дълга от 32 символа " при което много се засмях, но след смяната с 6 буквен код...Воала!
Съвет и препоръка: Правете видеофайловете във формат 16:9 а не в 4:3, При отваряне на цял екран! Аз също съм привърженик на този формат (4:3) Но само когато съм пред телевизора.
Поздрави !

Mozachko

Брой мнения : 2
Registration date : 10.04.2008

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Превъртане на филм

Писане by Admin on Пет Апр 11, 2008 8:42 am

Не, филмите не се превъртат. Не сме го заложили в сорс кода на плеъра. А и вече филмите се правят на стандартният им формат. Първите филми, които са качени на 4:3 ще си останат така.

За форумът си нямам на идея, ползваме безплатен форум.

:: OnLine TV, Movies, Series, Radio. ::
Admin
Admin

Брой мнения : 154
Registration date : 03.12.2007

Вижте профила на потребителя http://dcvcdtv.com

Писане by Гост on Пет Апр 11, 2008 1:57 pm

Оф на сякаде иска наи малко 6 цифри баси
в наи смотаната поща АБВ иска наи малко 6 цифри сега ако ме и питаш зако 6 вече ще падна

това че ти неси запознат не означава че не работи

Гост
Гост

Писане by Mozachko on Пет Апр 11, 2008 5:48 pm

dreb4o написа:Оф на сякаде иска наи малко 6 цифри баси
в наи смотаната поща АБВ иска наи малко 6 цифри сега ако ме и питаш зако 6 вече ще падна

това че ти неси запознат не означава че не работи

МАЛКИЯ....!
Първо : Не четеш или по-точно не асимилираш това което съм написал ( за паролата),при всяко регистрирване е описано под полето на паролата колко е минимума, в този форум няма минимум (поне не пише), ТОВА ЗНАЧИ, че мога да си сложа и 1 (единица) за парола! "Капиш"? Проблема при мен беше в максимума (просто ме изумяваш от това което си написал)
ВТОРО и по-важно!!! Вземи научи български, защото само в това изречение имаш повече от 10 правописни и пунктуационни грешки.....което е КАТАСТРОФАЛНО!!!

Поздрави!

Mozachko

Брой мнения : 2
Registration date : 10.04.2008

Писане by mouce_ on Пон Юли 07, 2008 4:39 pm

Това как човек пише - било то правилно или не е моя или на някой работа... Това е работа на родителите му и учителите му.
Това, че при регистрация не е описано всичко подробно не мислям, че е повод за обсъждане, по начина на говоре и писане мисля, че сте умен човек и не би трябвало да имате проблеми Smile
Много е лесно да се намират грешките и негостатъците, но поне бъдете благодарни, че този сайт го има.
Това в какъв форумат ще слагат филмите си е тяхна работа.
Аман от хора, кото добронамерено искат да кажат какво куца и какво е добре... Никой не ви е питал, ако имате въпроси ги задавайте точно и ясно, не е необходимо да казвате нищо останало.
И не ме е срам, ако поста ми е пълен с грешки... Това е моя правопис и аз трябва да се притеснявам за него!

mouce_

Брой мнения : 1
Registration date : 04.07.2008

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото