Относно мои предложения да качите едни сериали

Предишната тема Следващата тема Go down

Относно мои предложения да качите едни сериали

Писане by tyrboman on Пон Юни 29, 2009 2:37 am

Иска ми се тук да има по различни сериали,а не разните тъпотии,дето ги дават по TV от сорта адски тъпия "Малкълм" или "Двама мъже и половина".Най смотаните сериали,които съм гледал някога.Изобщо не са смешни!!!В повечето такива подобни е изпълнено с американски хумор,които на моменти ми се струва,че само на тях им е смешен особено,като почнат да вмятат имената на някакви известни (но май само на тях) личности,да не продължавам,че списъкът е дълъг ...
Искам сериали,като "Supernatural","Kyle XY","Ghost Whisperer“,"Married… with Children","Everybody Loves Raymond".
Според мен такива сериали трябва да се гледат на днешно време,а не разни "тиинки" ако мога така да ги нарека в,които няма нищо реално,не са смешни и според мен Изобщо не си заслужава дори мястото на харда Ви
Малко се отнесох така,че стига толкова от мен и пожелания за много успехи на екипа на сайта Smile
tyrboman

Брой мнения : 9
Registration date : 27.06.2009

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Относно мои предложения да качите едни сериали

Писане by hmz on Пон Юни 29, 2009 1:48 pm

Не забравяй че и тези който си изброил също са американски и са испълнени с подобен хумор Smile

http://fbox7.net Субс за всички нови филми и още много !!!
hmz
spammer

Брой мнения : 91
Registration date : 13.09.2008

Вижте профила на потребителя http://fbox7.net

Писане by tyrboman on Пон Юни 29, 2009 2:30 pm

Ако говориш за "Женени с деца" или "Всички обичат Реймънд" и ми казваш,че може да се сравняват с ония по горе изброени тъпни значи или не си гледал едните или другите (или поне не достатъчно).Мога да ти кажа,че хуморът в тях е абсолютно различен.В "Женени с деца" примерно има такива смешки,които не са свързано само с тях американците,неща които всекие преживял и може да види забавното в тях.Не се правят на всъзвишени или т.н. до,като "Малкълм" един от сериалите в,които както в холивудските продукции за милиони (но,както се вижда не с такъв бюджет,който незнам колко е но не си струва изобщо) се самовъзхваляват,колко са велики,че са най силната нация,най развитата и ... бла бла бла тем подобни досадни неща,които според мен нямат място в такива сериали,но понеже нали носи марката "Made In USA" може ли магарето да не си покаже магарията?
tyrboman

Брой мнения : 9
Registration date : 27.06.2009

Вижте профила на потребителя

Писане by Admin on Вто Юни 30, 2009 1:04 pm

Има списъче в раздела за сериалите. : )

Работят се доста заглавия, но лятото взе да натежава, на никой май не му се работи интензивно. : )
В момента се работи основни по "Двама мъже и половина", аз също не ги подкрепям тея два сериала, но "Двама мъже и половина" ме кара да се смея отвреме-навреме. : )
От тези, които изброи, само "Женени с деца" ще дойде скоро в сайта. За другите не мога да кажа нищо. Скоро очаквайте и заглавия, които не са включени в списъка на форума.

:: OnLine TV, Movies, Series, Radio. ::
Admin
Admin

Брой мнения : 154
Registration date : 03.12.2007

Вижте профила на потребителя http://dcvcdtv.com

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото